O nás

 
„Je na čase abychom připustili, že v životě jsou důležitější věci než peníze“
James Cameron , politik Velká Británie
 
Vznikli jsem v roce 2007. Petr, zakladatel a současný koordinátor naší Místní skupiny dal dohromady pár podobně smýšlejících lidí, kterým není lhostejné kde žijí a jak by velká část lidí raději místo přírody viděla ve Středních Čechách jeden velký satelit, nové silnice a dálnice...
 
Sídlíme  v malebné části kraje na hranici NPR Voděradské bučiny nedaleko Kostelce nad Černými lesy, a tak se věnujeme hlavně problémům a příležitostem v nejbližším okolí. Je nás jen pár a tak naše kapacity jsou omezené. Ale snažíme se.
 
Myslíme si, že jsme dosáhli za dobu naše fungování mnoha úspěchů, ale hodně plánů,které jsme měli se doposud nepodařilo realizovat. Více o naší činnosti se dozvíte v rubrice Co děláme tohoto webu.
 
Plánů máme hodně, lidí, času a samozřejmě peněz málo.
 
Zaujalo vás to co děláme? Máte nějaké zajímavé nápady?  Připojte se k nám!
 
Jsi-li třeba jediný, který můžeš udělat, co je potřeba, musíš to udělat."
                                                                                                (stará moudrost)
 
Uvítáme každého zájemce, který by se chtěl zapojit do naší práce. Každému dáme prostor pro vlastní seberealizaci. Pokud si uvědomujete, že přírodu máme jen zapůjčenou od příštích generací, tak si určitě budeme rozumnět.
 
Naše místni skupina je součástí Hnutí Duha, jedné z nejznámnějších a nejvlivnějších ekologických organizací v ČR (více na www.hnutiduha.cz)
 

 


Kontakt

Hnutí DUHA Střední Čechy

Přestvůrka 162
Černé Voděrady
281 63


602569044